Sklep
O mnie

Nazywam się Bożena Balcer.

Krawiectwo zawsze było moją pasją, dlatego też podjęłam naukę w Technikum Odzieżowym w Krakowie. Szkołę ukończyłam w 1990 r. z tytułem technika odzieży ciężkiej. 

Przez kolejne lata pracowałam i zdobywałam doświadczenie w różnego rodzaju firmach krawieckich zajmujących się szyciem odzieży i tekstyliów od pościeli, odzieży dziecięcej, przez zwiewne suknie, garsonki, kończąc na eleganckich płaszczach. 

Dało mi to umiejętność tworzenia strojów od momentu pomysłu, projektowania, poprzez wykrój, szycie, aż do momentu dopracowania szczegółów. Praca ta sprawia mi ogromną satysfakcję, kiedy z kawałka niepozornego materiału powstaje piękna kreacja. W swojej profesji bardzo cenię sobie kreatywność, zaangażowanie, a przede wszystkim dokładność i dbałość o szczegóły.

Zdobyte doświadczenie i pasja utwierdziło mnie w przekonaniu do otwarcia własnej działalności. Rozpoczęłam ją w czerwcu 2015 r. m.in. dzięki dofinansowaniu z programu SWISS CONTRIBUTION „Dolina Karpia – Szansa na przyszłość”. 

Należę do zespołu „Czerwone Korale” z Brzeźnicy, który promuje nasz folklor poprzez śpiew na różnego typu imprezach w naszym regionie. Od dłuższego czasu obserwuję też nowy trend, jakim jest nawiązanie do motywów regionalnych w wielu dziedzinach, co mogłam zauważyć m.in. na eventach, w których wraz z zespołem brałam udział. Zainspirowało mnie to do tworzenia odzieży i tekstyliów z motywami ludowymi. W mojej ofercie znajdą się stroje regionalne, ciekawe aranżacje wnętrz (dekoracje okien, stołów), a także z pozoru prosta odzież codzienna i wyjściowa, której elementy folklorystyczne nadadzą niepowtarzalny i oryginalny wygląd. Moje produkty przeznaczone są zarówno dla organizacji regionalnych, restauracji, hoteli, ale także dla klientów indywidualnych, którzy cenią sobie niebanalny wygląd.

Serdecznie zapraszam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl